PROJEKTANCI vs SIECIÓWKI

PROJEKTANCI vs SIECIÓWKI

!!! Poniższy post kieruję zarówno do pań jak i do panów !!!

Jak tylko na świecie pojawiły się odzieżowe sklepy sieciowe, od razu osiągnęły sukces – zdobyły popularność i do tej pory mają rzesze wiernych klientów. Niestety, poza atrakcyjnymi cenami i dobrą lokalizacją nie mają one zbyt wielu plusów: zwłaszcza dziś jakość sprzedawanych w nich ubrań pozostawia wiele do życzenia.

Jak często pozbywasz się ubrań i kupujesz nowe tylko dlatego, że poprzednie się sprały, sfilcowały, zbutwiały lub straciły kolor?!
W tak zwanych sieciówkach funkcjonuje mass market, czyli zasada: towar ma się sprzedać jak najszybciej i przynieść jak największy zysk. W efekcie nasze ubrania szybko niszczeją a my zmuszeni jesteśmy kupować nowe.

Rozwiązaniem są dobrzy projektanci.
Nabywanie ubrań od projektanta daje jednak gwarancję jakości. Niestety bardzo często ludzie nie chcą u nich kupować, mówiąc, że jest za drogo.  Wartość tych produktów jest większa niż w sklepach sieciowych, ponieważ cena za produkt to cena za: materiał (wysokiej jakości), nici, wynagrodzenie dla osoby, która wykrajała ubranie, dla osoby, która to szyła oraz dla samego projektanta.
 Ubrania nabyte u projektantów służą nam znacznie dłużej, a to sprawia, że ich kupowanie jest bardziej opłacalne niż zakupy w  sklepach sieciowych.

Projektanci, których chciałbym Wam polecić, reprezentują różną estetykę.

Patryk Wojciechowski

Był finalistą drugiej edycji programu ,,Project Runway”. Za jego skromną osobowością kryje się wielki talent. Tworzy stylowe ubrania na różne okazje. Możesz wybrać sobie coś klasycznego lub dziko kolorowego.
–> Kup coś od Patryka <–

Więcej znajdziesz na stronie!

 

Milita Nikonorov

Świetnie sobie radziła w programie ,,Project Runway”. Ubrania, które szyje, wyróżniają się kolorem i wzorami kwiatowymi. Projektantka tworzy również charakterystyczne naszyjniki. Jej sukienki podkreślają kobiecość i nadają lekkości. Nie ma mowy, żebyś w jej ubraniach czuła się niekomfortowo – wysoka jakość gwarantuje wygodę. Możesz wybrać sobie zarówno wieczorową kreację, jak i sukienkę idealną na letni spacer.
–> Kup coś od Mility <–

Więcej znajdziesz na stronie!

Maciek Sieradzky

Maciek był finalistą pierwszej edycji programu ,,Project Runway”. Swoją osobowością zdobył sympatię wielu fanów. Jego ubrania świetnie odnajdują się w miejskim stylu. Ona może prowokować w jego spódnicy, on może błyszczeć w jego bluzie, a ty?! Na co się zdecydujesz?
–> Kup coś od Maćka <–

Więcej znajdziesz na stronie!

Spróbuj, a na pewno odczujesz różnicę.
Warto stawiać na polskich projektantów!

Jeśli ten post Ci się spodobał, napisz w komentarzu czy chciałbyś/chciałabyś poznać więcej ofert polskich projektantów – sprawdzę ich dla ciebie!

2 myśli na temat “PROJEKTANCI vs SIECIÓWKI

Dodaj komentarz