Wywiad z MacademianGirl

Wywiad z Macademian Girl

Tamara Gonzalez-Perea -Macademian Girl – Stylistka, dziennikarka i blogerka, jest absolutną nonkonformistką i ponad wszystko ceni sobie oryginalność. Ubrania są dla niej językiem komunikacji i dziełami sztuki, które muszą być noszone i podziwiane, by żyć. Uwielbia kolory, nakrycia głowy, a swój styl określa jako „kolorowy glamour”.

 

Śledzę działalność Macademian Girl od kilku lat. Zafascynowany jej kolorową osobowością, postanowiłem zorganizować kameralne spotkanie i przeprowadzić wywiad. W jednej
z wolskich szkół zebrałem czytelników oraz ciekawych jej osoby znajomych i zaprosiłem Tamarę.

Celem wywiadu było zmotywowanie słuchaczy do tego, by spełniali swoje marzenia i dążyli do celu! Poprzez zadawane pytania, starałem się zachęcić Tamarę by opowiadała krok
po kroku o tym, jak osiągnąć sukces, na co trzeba być przygotowanym, jakich ludzi gromadzić wokół siebie i – co najważniejsze -co SUKCES naprawdę oznacza.

Rozmowa wzbudziła wśród publiczności bardzo pozytywne emocje, których na pewno długo nie zapomnimy. Po wywiadzie słuchacze chętnie zagadywali, przytulali i robili sobie zdjęcia z Macademian Girl. 

Dla mnie to był ciąg dalszy przygody z Tamrą. Przed przyjazdem do szkoły, miałem przyjemność gościć w kolorowym pałacu Macademian Girl – czyli w jej mieszkaniu. Razem z drugą fanką – Igą, nagrywaliśmy wspólnie z Tamarą vloga na jej kanał na youtube. Zwiedzaliśmy jej mieszkanie, jedliśmy żelki i ciastka, a także graliśmy w Quiz.

Wszystko już niebawem będzie można obejrzeć!
Za nim, jednak obejrzymy vloga, zobacz inne video Macademian Girl!
–> YouTube <–

Zarówno u Tamary, jak i podczas wywiadu towarzyszyła nam ekipa filmowa.
Podczas nagrań opowiadaliśmy o towarzyszących nam emocjach .

zdjęcia robiła: Nina Arasimowicz, część zdjęć pochodzi od widzów oraz z instastory Macademian Girl

Było to absolutnie jedno z najlepszych wydarzeń w jakim mogłem brać udział. Fantastycznie spędzony czas z Idolką!

 

 

Macademian Girl w internecie:

Instagram                 Fanpage                   Blog

4 myśli na temat “Wywiad z MacademianGirl

Dodaj komentarz